Mourinho-s i hapet rruga për tek Interi
Jose Mourinho u shkarkua pak minuta më parë pas 2 sezone e gjysmë tek Manchester United.

Për shkarkimin e portugezit tashmë buzëqesh Interi. Luciano Spalleti u kritikua nga tifozët zikaltër pas eleminimit nga Liga e Kampioneve, madje tifozët duan kokën e tij,shkruana Albeu.con.

Tashmë Interi e ka më të lehtë për të nënshkruar me Jose Mourinhon teksa ai nga sot është i pa punë.

Por edhe ardhja e drejtorit sportiv të ri do në ndikojë shumë tek Interi teksa Marotta po punon për të përfcuar Interin.

Jose Mourinjo nuk e ka përjashtuar kurrë Interin si mundësi ai ndjen nostalgji për ish skuadrën e tij me të cilën fitoi gjtihcka dhe tripletën në vitin 2010.

Nderkohe mbetet të shihen rezultatet e Interit në vazhdim në rast se Spalletti nuk ja del Mourinho është gati për tu rikthyer te Interi. /albeu.com/

Shtuar më 18/12/2018, ora 11:29
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori