Shkarkohen tranjerët e të rinjve
Kombetarja e Shqiperise
Josip Kuzhe dhe Xhemal Mustedanagiç, të shoqëruar nga Astrit Maçi dhe Redi Jupi, do të jenë selektorët e talenteve

Artan Bushati, Ramadan Shehu, Ardian Mema, Sulejman Demollari nuk do jenë tranjeret e moshave te reja.

Armand Duka, në konferencën për shtyp në përmbledhjen e vitit 2010 është shprehur qartë se “do të ketë ndryshime sa u përket selektorëve të përfaqësueseve të moshave,” duke lënë të nënkuptohet (madje në bisedat private e ka pranuar) se trajnerët e moshave nuk janë më në detyrë. (albeu.com)
Shtuar më 06/01/2011, ora 02:19
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori