Shkarkohet trajneri i Bayer Liverkusen, Robin Dutt
Trajneri i Bayer Liverkusen Robin Dutt është shkarkuar nga kjo detyrë pas një serie ndeshjesh të humbura. Vendimi është marrë pas mbledhjes së bordit të kësaj skudre pas humbjes me skuadrën e Freiburg.


Tekniku 48 vjeçar erdhi tek kjo skuadër në vitin 2011, ndërsa vendin e tij do ta zërë dyshja e trajnerëve Hyypia dhe Lewandowski. /albeu.com/
Shtuar më 01/04/2012, ora 14:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori