Shkatërrim total, PSG fiton bindshëm ndaj Cervena Zvezdës (VIDEO)
PSG ka shkatërruar Cervenën e Zvezdës me rezultatin e përgjithshëm 6-1, ndeshje e vlefshme për raundin e dytë të UEFA Champions League.

Një super Neymar që realizoi hat-tric (20', 22', & 81') shënoi vetëm gjysmën e golave.

Tre golat e tjerë i shënoi: Cavani (37'), Di Maria (42') dhe Kylian Mbappe (70').

Golin e nderit për serbët e shënoi Marko Marin në minutën e 74'.

Pas kësaj fitoreje PSG renditet në vendin e 2 me 3 pikë, ndërsa Cervena në vendin e e fundit me 1 pik. /albeu.com/
Shtuar më 03/10/2018, ora 20:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori