Shkatërrohet Shqipëria, Skocia shënon edhe golin e tretë
Skocia ka shënuar edhe golin e tretë ndaj Shqipërisë në stadiumin "Loro Boriçi".

Ai që ka shënuar është futbollisti Forrest në minutën e 55'.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 60'. /albeu.com/
Shtuar më 17/11/2018, ora 22:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori