Shkëlzen Gashi në Serinë A?
Ofertat për Shkëlzen Gashin nuk kanë fund, pavarësisht se nuk ka kaluar një moment të mirë nga starti i sezonit e deri më tani në skuadrën zvicerane të Bazel.

Pas Sionit dhe Young Boys, Hellas Verona është ekipi i fundit që po shikon mundësinë për të afruar Gashin në skuadër. Ndërkohë që Pazzini nuk po jep rendimentin e duhur në radhët e Hellas Verona.

Vetëm Luca Toni s’mund të mbajë në krah të gjithë peshën e repartit të avancuar dhe si pasojë Gashi mendohet si një zgjidhje e mirë, duke parë edhe rendimentin e tij në sezonin e kaluar. /albeu.com/
Shtuar më 16/12/2015, ora 09:19
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori