Shkëlzen Gashi nuk di të ndalet, shënon 2 gola (VIDEO)

Shkëlzen Gashi nuk di të ndalet, shënon 2 gola (VIDEO)Ja goli dhe lajmi: http://sport.albeu.com/sport/shkelzen-gashi-nuk-di-te-ndalet-shenon-2-gola-video/195009/

Posted by Albeu.com on Wednesday, April 8, 2015
Futbollisti i Kombëtares shqiptare i cili luan për Baselin, Shkëlzen Gashi, ka vazhduar me formën e jashtëzakonshme në skuadrën e tij, në gjysmëfinalen e Kupës së Zvicrës.

Mesfushori nga Kosova ka shënuar dy gola të rëndësishëm në përballjen kundër St. Gallen, transmeton Albeu.com.

Ndeshja e luhej për Basel ka shënuar fitore të madhe në gjysmëfinale të Kupës së Zvicrës në udhëtim tek St Gallen, duke mposhtur me rezultat 3-1.

Gashi fillimisht shënoi në minutën e 14-të, ndërsa golin e dytë e realizoi në minutën e 60-të.

Nddeshja përfundoi me rezultat 3-1 për Baselin. /albeu.com/
Shtuar më 08/04/2015, ora 22:19
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori