Shkëmbim Cerci-Torres, Simeone: Ishte dëshira ime
Sipas gazetës madrilene "AS", trajneri i Atletico Madrid Diego Pblo Simeone është shnumë i kënaqur nga shkëmbimi pothuajse i përfunduar me Milanin Alessio Cerci-Fernando Torres.

Rikthimikryeqytetin spanjoll për ish bomberin e Liverpool dhe Chelsea-t ishte një dëshirë e tij e qartë, është shprehur tekniku i "Los Colchoneros". /albeu.com/
Shtuar më 25/12/2014, ora 09:26
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori