Shkëmbim i bujshëm Inter-Napoli
Pëlqej
Lëvizje të mëdha në aksin Milano-Napoli. Sipas asaj që shkruan sot "TuttoSport", por përgatitet një shkëmbim i bujshëm me protagonistë kolumbianin Fredy Guarin dhe italianin Lorenzo Insigne.

Agjenti i Guarin ka kontakte të vazhdueshme me drejtuesit e skuadrës napolitane, ndërsa dje Insigne dhe Napoli kanë rënë dakord që të ndahen.

Guarin pëlqehet nga Napoli, Insigne nga Interi por duhet të presim edhe përfundimin e ndeshjeve Play-Off të Champions dhe Europa League për të parë konkretizimin e operacionit. /albeu.com/
Shtuar më 26/08/2014, ora 09:43
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori