Shkëmbim i çmendur, Perez ofron Asension për Hazardin
Madrilenët janë fiksuar tek Eden Hazard pas ikjes së Ronaldos dhe do të japin gjithçka që të kenë shërbimet e tij.

Mediat spanjolle raportojnë sot se Perez është duke përgatitur një shkëmbim të belgut me Marco Asension, i cili po kalon një periudhë shumë të mirë në Madrid.

Nuk përjashtohet që kësaj oferte t'i shtohen edhe para.

Asension ka deklaruar më parë se ka dëshirë të luajë me Realin, teksa tashmë i takon Chelseat të pranojë shkëmbimin e dy yjeve.
Shtuar më 05/11/2018, ora 13:43
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori