Shkëndija i shënon "golin" e parë Milanit, djemtë tetovarë dhurojnë spektakël (VIDEO)
Pëlqej
Në rast se sfida mes Shkëndijës dhe Milanit do të vendosej nga rrjetet sociale, tetovarët do të ishin fitues me diferencë të thellë.

Pas videos së pak ditëve më parë, tetovarët kanë publikuar sot një të dytë, ku shihen në dhomat e zhveshjeveMilanit duke plotësuar sfidën “Topi në kosh” pikërisht në “shtëpinë” e skuadrës italiane. /albeu.com/


Shtuar më 16/08/2017, ora 23:59

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori