"Shkërrmoqet" Milani, Atalanta shënon të katërtin (VIDEO)
Atalanta është duke shkatërruar Milanin në Bargamo.

Pas golve të Gomez, Pasalic dhe Ilicic është sërish ky i fundit që ngre stadiumin në këmbë me një tjetër super gol në minutën e 72' për të çuar rezultatin në 4-0. /albeu.com/
Shtuar më 22/12/2019, ora 14:07
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori