1.6 ton kokainë, kapet në Shkodër me çanta me para bosi i grupit
Shkupi ngec në shtëpi, barazim pa gola me Rangers
Shkupi nuk ka arritur dot të kualifikohet në fazën tjetër të eliminatoreve të Europa Leagues.

Ndeshja mes maqedonasve dhe ekipit të Rangers ka përfunduar me rezultatin e bardhë 0-0. Në këtë sfidë ndeshja u dominua nga skuadra kundërshtare.

Megjithë festën e çmendur të tifozavë maqedonas, Shkupi nuk ka arritur që ta ngrejë akoma dhe më shumë në peshë stadiumin.
Shtuar më 17/07/2018, ora 20:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori