Shkurtohet lista, ja 4 trajnerët që mund të zënë vendin e Wenger (FOTO)

Thomas Tuchel
Arsenali ka përgatitur një listë të shkurtër me vetëm 4 emra, të cilët mund të marrin drejtimin e skuadrës sezonin e ardhshëm. Francezi do t'i jap lamtumirën "topçinjve" pas plot 21 vitesh.

Krerët më të lartë të topcinjve të Londrës po shikojnë për pasuesin e teknikut francez dhe deri tani dy alternativat kryesore që shihen për të zëvendësuar Wenger-instolin e Arsenal-it, janë ato të Thomas Tuchel dhe Massimiliano Allegrit.

Më lart keni listën me 4 emra siç shkruhet në tabloidin e njohur "The Sun"./albeu.com/
Shtuar më 10/02/2017, ora 10:02
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori