Shndërrimi i fanellave të 32 ekipeve pjesëmarrëse në Kupën e Botës (FOTO LAJM)

Kur duhen më pak se dy javë nga fillimi i Kupës së Botës u mësua se fanela e Nigerisë që do të përdoret nga kombëtarja afrikane në “Rusi 2018” është pëlqyer shumë dhe ka pasur rreth 3 milionë porosi për të.

Nike nuk ka më fanela për të shitur dhe është befasuar nga interesimi i jashtëzakonshëm për të.

Në galerinë e këtij lajmi ne do t’ju tregojmë evoluimin e fanelës së çdo skuadre pjesëmarrëse në Botëror. /albeu.com/
Shtuar më 02/06/2018, ora 19:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori