Shënoi ndaj City-it, 18-vjeçari çmend gjysmën e Europës
Kilian Mbappe, është vetëm 18 vjeç, por ka çmendur gjysmën e Europës pas paraqitjes ndaj City-it. Talenti i francezëve shënoi ndaj "qytetarëve" duke dhënë një sinjal të qartë bëhet fjalë për një futbollist me të ardhme të madhe.

I krahasuar me Henry, tashmë klubet më të pasur kanë nisur kontaktet dhe Monako e ka të qartë se nuk do ta mbajë gjatë.

Klubi francez i ka vendosur çmimin prej 60 milionë eurosh talentit të vet dhe e ka bërë të qartë që nuk ulet në bisedime për oferta më të ulëta.
Shtuar më 25/02/2017, ora 13:04
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori