Shok! Iniesta refuzon ofertën e Barçës
Andres Iniesta i thotë jo ofertës së parë për rinovim të Barcelonës. Lajmi shokues e jep spanjollja "Cadena Ser", sipas të cilës refuzimi i fantazistit katalanas ka ardhur pasditen e djeshme.

Andres Iniesta nuk dëshiron që të jetë i dyti, i treti apo futbollisti i katërt më i paguar te Azulgranat, çka ka bërë që edhe përgjigja të jetë jo. Por oferta e klubit është ende shumë larg parametrave të kampionit të Europës dhe Botës. /albeu.com/
Shtuar më 13/09/2013, ora 10:33
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori