Shokohet Napoli, Torino i ndez dritën jeshile Juventusit për titullin kampion (VIDEO)

Atëherë kur duhet të qetësohej Napoli dhe të vinte goli i qetësisë, ka menduar Torino për të prishur çdo plan.

Me goditjen e parë në kuadrat, torinezët kanë thyer në dysh ndjenjat e napoletanëve duke barazuar ndeshjen në 1-1. Goli erdi në minutën e 55 nga Daniele Baselli.

Kjo do të thotë se Juventus e ka çështje orësh fitimin e titulit kampion, nëse Napoli nuk do ta gjejë avantrazhin/ albeu.com/
Shtuar më 06/05/2018, ora 16:16
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori