Shokuese, në Turqi futbollisti hynë me brisk në fushë, rrjep kundërshtarët (VIDEO)


Kurrë nuk ishte parë që një lojtar ta niste lojën me një qëllim: Të presë çdo kundërshtarë që ngre zërin. Kështu ndodhi në ndeshjen mes Amedspor (skuadër kurde) dhe Sakaryaspor në Kategorinë e Tretë në Turqi, shkruan Albeu.com

Një ndeshje që i kaloi kufijtë e normales, teksa futbollist Mansur Calar u fokusua nga kamerat që në fillim të ndeshjes teksa mbante një mjet prerës në dorë dhe e përdori në çdo moment kur situata ishte e tensionuar duke iu shkaktuar plagë kundërshtarëve.

Pamjet janë tronditëse, teksa në një moment kap nga futi një kundërshtar dhe i shkakton disa prerje të lehta. Në fund të ndeshjes lojtarët kanë publikuar foto të plagëve të marra në fushë. Tronditëse! /albeu.com/
Shtuar më 04/03/2019, ora 16:54
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori