Shola Shoretire, 17 vjeçari i Man.United që po "çmend" ekipet e mëdha
Shola Shoretire është 17 vjecari i Manchester United që cilësohet si Sancho i ri dhe ka tërhequr vëmendjen e ekipeve të mëdha si Barcelona dhe Juventus.

Mrekullia e "djajve te kuq" ishte gati të nënshkruante marrëveshjen e parë profesionale me një nga dy ekipet e interesuara për të.

Por si duket United nuk ka ndërmend ta lejë të lirë, ngjitja e tij e shpejtë tëk të rinjtë dhe ngjashmëria me Sanchon mendohet të jetë zgjidhja e problemeve pas pamundësisë për të nënshkruar më yllin e Dormtund. /albeu.com/


Shtuar më 10/02/2021, ora 12:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori