Short ferri në Champions, ja ndeshja "big"
Në Grupin A do të ketë ndeshje "big".

Kështu shorti ka rezervuar që në të njëjtin grup të përballen Bayern dhe Atl Madrid /albeu.com/


Grupi A:

Bayern Munich

Atletico Madrid
Shtuar më 01/10/2020, ora 17:58
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori