E FUNDIT/ Një tjetër tërmet lëkund Shqipërinë, ku ishte epiqendra dhe sa ballë
SHORTI/ Arsenali përballë gjigandëve grek
Shorti i Europa League është hedhur në Nyon të Zvicrës dhe faza e 1/32-ve pritet të jetë mjaft interesante, duke parë emrat e klubeve që janë kualifikuar në këtë fazë të këtij kompeticioni.

Përpos Interit dhe Man. United edhe Arsenal është një skuadrat që pretendon ti shkojë deri në fund Europa Leagues.

Shorti i 1/16 e ka vënë përballë jë kundërshtarë jo të fortë por as edhe modest, Olympiacosin. /albeu.com/
Shtuar më 16/12/2019, ora 13:54
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori