SHORTI/ Del kundërshtari i Barcelonës në 1/8 e Champions
Barcelona do të përballet me Manchester United në fazën 1/8 për UEFA Champions League.

Ka përfunduar hedhja e shortit në Nion të Zvicrës dhe përballjet do të jenë si më poshtë.

PËRBALLJET
Juventus - Ajax
Liverpool - Porto
Barcelona -Manchester United
Mnchester City - Totenham. /albeu.com/
Shtuar më 15/03/2019, ora 12:18
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori