Shorti i "EURO 2020" na rezervon grupin e "ferrit" (FOTO LAJM)

Është hedhur shorti për finalet e Kupës së Evropës që do të zhvillohet gjatë verës së ardhshme në një edicion special në 12 vende të kontinentit të vjetër.

Grupi F do të jetë grupi më i fortë i këtij kompeticioni.

Franca, Gjermania, Portugalia dhe fituesi I Grupit A të Play-offit do të jenë në një grup.

Këtu do të luajnë tre fituesit e këtij Kupës Europiane ndër vite.
Shtuar më 30/11/2019, ora 19:13
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori