Shorti i gjysmëfinaleve, Kukësi-Skënderbeu dhe Luftëtari-Tirana
U hodh në ambientet e Federatës Shqiptare të Futbollit shorti i gjysmëfinaleve të Kupës së Shqipërisë.

Kukësi do të përballet me Skënderbeun, në një finale të parakohshme, ndërsa Tirana do të ketë kundërshtar Luftëtarin.


Ndeshjet e para gjysmëfinale do të zhvillohen më 24 prill, ndërsa ato të kthimit më 8 maj.
Shtuar më 16/04/2019, ora 11:16
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori