Shorti i i rezervoi Barcelonën, Dortmund tallet me katalanasit (FOTO LAJM)

Skuadra e Dortmundit do të luaj kundër Barcelonës në fazën e grupeve në Ligën e Kampioneve.

Në Grupin F përveç tyre marrin pjesë Inter dhe Slavia Praga. Pak minuta pasi Dortmund kuptoi se do të ndesheht me Barcelonën reagoi në Twitter duke thumbuar katalunasit.

"Është koha për të filluar ushtrimet e kornerëve", duke aluduar në dinakërinë e Liverpoolit, pas fitores 4-0 në Anfield në gjysmëfinale ndaj Barcës
Shtuar më 29/08/2019, ora 19:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori