Shorti per Kampionatin Boteror 2010
Pëlqej
Albeu.com
Eshte hedhur shorti per eliminatorin e Kupes Boterore 2010 qe do te mbahet ne Afriken e Jugut. Shqiperia ka ne grup Protugaline, Danimarken dhe Suedine ndersa Maqedonia ka Holanden, Skocine dhe Norvegjine. Te gjitha grupet...EUROPA

GRUPI 1
Portugalia
Suedia
SHQIPERIA
Malta
Hungaria
Danimarka

GRUPI 2
Greqia
Izraeli
Zvicrra
Letonia
Luksemburgu
Moldavia

GRUPI 3
Çekia
Polonia
Irlanda Veriore
San Marino
Slovenia
Slovakia

GRUPI 4
Gjermania
Rusia
Finlanda
Liechtensteini
Azerbejxhani
Welsi

GRUPI 5
Spanja
Turqia
Belgjika
Estonia
Armenia
Bosnja dhe Hercegovina

GRUPI 6
Kroacia
Anglia
Andora
Kazakistani
Bielorusia
Ukraina

GRUPI 7
Franca
Romania
Serbia
IShujt Faroe
Austria
Litvania

GRUPI 8
italia
Bulgaria
Qipro
Irlanda
Mali i Zi
Gjeorgjia

GRUPI 9
Holanda
Skocia
Norvegjia
Islanda
MAQEDONIA

AZIA

GRUPI 1
Australia
Kina
Iraku
Katari

GRUPI 2
Japonia
Bahrejni
Omani
Tajlandi

GRUPI 3
Koreja Jugore
Koreja Veriore
Jordani
Turkmenistan

GRUPI 4
Arabia Saudite
ozbekistan
Libani
Singapuri

GRUPI 5
Irani
Kuvajti
Emiratet e Bashkuarea Arabe
Siria
Shtuar më 26/11/2007, ora 02:59
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori