Show i Barcelones para Deportivos (video)
Albeu.com
Loje e shkelqyer dhe 2 gola te Bacelones dominuan ne ndeshjen Barceona Deportivo. Golat e Barcelones i shenuan Messi dhe Eto'o ndersa per deportivon shenoi Adrian. Ndiqni 3 golat e kesaj ndeshje...
Shtuar më 01/04/2007, ora 21:15
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori