Shpallet lojtari më i mirë i vitit në Premier League
Premier League ka zbulua yllin e këtij sezoni.

Për arritjet individuale, golat dhe magjia e vlerësuar në fushë, egjiptiani i Liverpool, Salah është shpallur lojtari më i mirë i këtij edicioni. Ai ka bërë një sezon fantastik me ‘The Reds’ ku deri më tani ka shënaur 31 gola në kampionat.

Ky është viti i parë i lojtarit me Liverpool që pas transferimit nga Roma për 40 milion euro verën e kaluar. /albeu.com/
Shtuar më 22/04/2018, ora 12:02
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori