Shpejtësia vret! 237 km/h që "nuk falën" ish-yllin madrilen
Sipas “Mundo Deportivo”, gazetës sportive spanjolle që ka siguruar raportin e Rojes Civile, Jose Antonio Reyes po udhëtonte me 237 km/h kur pësoi aksidentin që i kushtoi jetën në moshën 35-vjeçare.

Ish-lojtari i Real Madrid, Arsenal dhe kombëtares spanjolle humib kontrollin e makinës së tij Mercedes Brabus, u përplas dhe më pas u përmbys dhe mori flakë.

Lojtari që aktualisht luante me Extremadura po kthehej në shtëpi pas stërvitjes kur ndodhi aksidenti tragjik.
Shtuar më 03/06/2019, ora 13:32
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori