Shpërfytyrohet Shqipëria, Skocia shënon edhe golin e katërt
Skocia ka shënuar edhe golin e katërt ndaj Shqipërisë në stadiumin "Loro Boriçi".

Ai që ka shënuar është Forrest në minutën e 67'.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 70'. /albeu.com/
Shtuar më 17/11/2018, ora 22:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori