Shpërthen “Emirates Stadium” Arsenal shënon golin e 2-të (VIDEO)
Skuadra angleze e Arsenal është nga skuadrat favorite për ta fituar këtë trofe.

Ndeshja e parë përballë Rennes u duk se i vështirësoi majft punën Arsenal për të kaluar në fazën tjetër.

Mirëpo ndeshja që po luhet tani po tregon një Arsenal vrasës dhe se nuk po e ka aspak të vështirë ti shënojë Rennes.

Pas golit të Aubameyang në minutën e 4’ vetëm 10 minuta më vonë është rradha e talentit të ri të Arsenal Maitland-Niles i cili dyfishon në minutën e 15’.

Me këtë rezultat tashmë është Arsenal që kualifikohet.
Teksa tani po luhet vetëm minuta e 20’. /albeu.com/

Shtuar më 14/03/2019, ora 21:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori