Shpërthen Galliani: Shko pir...Birsa, shko (VIDEO)
Milani po kalon një ndër momentet më të vështira të historisë së tij dhe humbja e djeshme në "Tardini" përballë Parmës e ka çmendur Administratorin e Deleguar të kuqezinjëve Adriano Galliani.

Telekamerat në stadium kanë kapur momentin kur drejtuesi i Milan ka nxjerrë gjithë dufin e tij ndaj mesfushorit slloven Valter Birsa, i cili gaboi nga një goditje dënimi.

Fjalët që dalin nga goja e Gallianit janë të qarta: "shko pir.. Birsa, shko". /albeu.com/
Shtuar më 28/10/2013, ora 14:19
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori