Shpërthen Leo Messi: Gjyqtarët na vodhën fitore, dy penallti ishin të sigurta
Leo Messi pati shumë kritika nga gjyqtarëve pas humbjes me Brazilin. Ylli argjentinas ka thënë se gjyqtarët ndikuan direkt në rezultat.

Sipas Messit, dy penallti ishin të sigurta, por që nuk u akorduan.

"Gjatë gjithë ndeshjes gjyqtari ka favorizuar Brazilin. Dy penallti ishin të qarta, ndaj Agueros e Otamendit, por heshtën. Brazili ishte në terrenin vendas dhe kjo mbase për gjyqtarët mund të jetë justifikim.

Na dhemb shumë për mënyrën se si u dëmtuam, por jam krenar me lojtarët. Përtej rezultatit, sot kemi treguar se jemi grup i mirë me një të ardhme të ndritur" ka thënë Messi.
Shtuar më 03/07/2019, ora 08:29
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori