Shpërthen Reali, shënon edhe golin e tretë ndaj PSG (VIDEO)

Pëlqej
Real Madrid ka shënuar edhe golin e tretë ndaj Paris Saint-Germain në "Santiago Bernabeu".

Këtë herë goli është shënuar nga mbrojtësi brazilian, Marcelo në minutën e 87'-të.

Ndeshja po zhvillohet dhe kronometrohet minuta e 89'-të. /albeu.com/
Shtuar më 14/02/2018, ora 22:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori