Shpërthen Sadio Mane, Liverpooli në avantazh (VIDEO)
Liverpooli ka kaluar në epërsi përballë Wolverhamptonit.

Në ndeshjen që po zhvillohet në "Anfield", Liverpooli synon fitore dhe titullin e Premierligës, por gjithcka varet nga ndshja tjeter mes Brighton dhe Manchester United

Ishte Sadio Mane autori i golit në minutën e 17.
Shtuar më 12/05/2019, ora 16:22
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori