Shpërthen skandali në Itali, 5 ndeshje të Serisë A hetohen për trukim

Nuk kanë fund skandalet në futbollin italian. Janë 5 ndeshje të Serisë A që po hetohen si të dyshimta. Në këto ndeshje është e përfshirë skuadra e Ajetit, Frosinone.

Ndeshjet janë: Frosinone-Milan 2-4, Frosinone-Napoli 1-5, Genoa-Frosinone 4-0, Verona-Frosinone 1-2, Napoli-Frosinone 4-0.

"La Repubblica" hedh dritë mbi lëvizje të dyshimta parash dhe koeficientesh gjatë basteve të këtyre ndeshjeve të cilat do të hetohen shumë shpejt. /albeu.com/
Shtuar më 25/05/2016, ora 11:04
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori