Shpërthen Sneijder: Njerëz mu*a që flasin broçkulla për mua dhe Yolanthen, jeni të çmendur (FOTO LAJM)

Wesley Sneijder ka hedhur poshtë lajmet se ai e ka paguar Yolanthe Cbau 15 milionë euro për ta zgjedhur çështjen e shkurorëzimit me të, duke shëprthyer në kritika të ashpra ndaj mediave.

Në fillim të këtij viti u raportuar se Sneijder dhe aktorja ishin ndarë pasi ish-përfaqësuesi i Holandës e kishte pranuar përmes një postimi në Instagram më mars se e kishte katandisur disa herë.

Ata pushtuan ballinat edhe këtë javë në mediat turke, të cilat pohuan se Yolanthe e kishte kërkuar më shumë para Sneijderit, por çështja ishte zgjidhur për 15 milionë euro.

Ish-ylli i Ajaxit, Real Madridit dhe Interit zgjodhi përsëri Instagramin për të reaguar, duke konfirmuar se nuk është më i martuar me Yolanthe, por këmbënguli se nuk ia ka paguar asnjë cent ish-gruas.

"Thashethemet bëhen nga ata që të urrejnë, shpërndahen nga budallenjtë dhe pranohen nga idiotët. Nuk do të jem i mirë më ndaj këtyre njerëzve mu*a që po flasin broçkulla për mua dhe Yolanthe", shkroi Sneijder në reagimin e tij ndaj mediave.

"Të jem i qartë me ju. E para, është e vërtetë që nuk jemi më bashkë tash e një kohë. Ama ende nuk jemi të shkurorëzuar. Kam bërë shumë gabime në martesën tonë. Por ky nuk është problemi i askujt. Yolanthe ende është e mirë me mua dhe kujdeset për djalin tonë çdo ditë. E dyta, ajo nuk ka nevojë për asgjë nga ana ime sepse i ka të vetat. Mediat turke shkruan se ajo i donte 19 milionë dhe unë ia dhashë 15?! Haha, ju njerëz jeni po bëheni seç herë e më të çmendur. Vetëm sikur ta dinin realitetin njerëzit", shtoi ai.


style=" background:#FFF; border:0; border-radius:3px; box-shadow:0 0 1px 0 rgba(0,0,0,0.5),0 1px 10px 0 rgba(0,0,0,0.15); margin: 1px; max-width:540px; min-width:326px; padding:0; width:99.375%; width:-webkit-calc(100% - 2px); width:calc(100% - 2px);">
style="padding:16px;"> style=" background:#FFFFFF; line-height:0; padding:0 0; text-align:center; text-decoration:none; width:100%;" target="_blank">
style=" display: flex; flex-direction: row; align-items: center;">
style="background-color: #F4F4F4; border-radius: 50%; flex-grow: 0; height: 40px; margin-right: 14px; width: 40px;">
style="display: flex; flex-direction: column; flex-grow: 1; justify-content: center;">
style=" background-color: #F4F4F4; border-radius: 4px; flex-grow: 0; height: 14px; margin-bottom: 6px; width: 100px;">
style=" background-color: #F4F4F4; border-radius: 4px; flex-grow: 0; height: 14px; width: 60px;">
style="padding: 19% 0;">
style="display:block; height:50px; margin:0 auto 12px; width:50px;">transform="translate(-511.000000, -20.000000)" fill="#000000">
style="padding-top: 8px;">
style=" color:#3897f0; font-family:Arial,sans-serif; font-size:14px; font-style:normal; font-weight:550; line-height:18px;"> View this post on Instagram
style="padding: 12.5% 0;">
style="display: flex; flex-direction: row; margin-bottom: 14px; align-items: center;">
style="background-color: #F4F4F4; border-radius: 50%; height: 12.5px; width: 12.5px; transform: translateX(0px) translateY(7px);">
style="background-color: #F4F4F4; height: 12.5px; transform: rotate(-45deg) translateX(3px) translateY(1px); width: 12.5px; flex-grow: 0; margin-right: 14px; margin-left: 2px;">
style="background-color: #F4F4F4; border-radius: 50%; height: 12.5px; width: 12.5px; transform: translateX(9px) translateY(-18px);">
style="margin-left: 8px;">
style=" background-color: #F4F4F4; border-radius: 50%; flex-grow: 0; height: 20px; width: 20px;">
style=" width: 0; height: 0; border-top: 2px solid transparent; border-left: 6px solid #f4f4f4; border-bottom: 2px solid transparent; transform: translateX(16px) translateY(-4px) rotate(30deg)">
style="margin-left: auto;">
style=" width: 0px; border-top: 8px solid #F4F4F4; border-right: 8px solid transparent; transform: translateY(16px);">
style=" background-color: #F4F4F4; flex-grow: 0; height: 12px; width: 16px; transform: translateY(-4px);">
style=" width: 0; height: 0; border-top: 8px solid #F4F4F4; border-left: 8px solid transparent; transform: translateY(-4px) translateX(8px);">

style=" margin:8px 0 0 0; padding:0 4px;"> style=" color:#000; font-family:Arial,sans-serif; font-size:14px; font-style:normal; font-weight:normal; line-height:17px; text-decoration:none; word-wrap:break-word;" target="_blank">I’m not gonna be nice anymore to all the bullshit people that are talking shit about Me and Yolanthe. Let me be very clear. First of all, yes we are not together anymore for a while now. No we are still not divorced yet. I made a lot of mistakes in our marriage. But that’s nobody’s business. That Yolanthe is still so good to me I respect so much. She takes care of our son every day AND ME even though we are not together. Second of all she doesn’t need anything from my part because she has her own. The Turkish press wrote she wanted 19 million and I gave her 15?! Haha you guys are getting crazier every time. If people would only know how the reality is. People without brains will always believe what they read. Just so you all know : Yolanthe didn’t ask me for anything and I will not ask her for anything. We don’t need each other’s money. This stories are all lies. I find it disgusting what the press is writing about me all bullshit and lies all the time and now this bullshit about her. I know we don’t need to respond to anything and I respect the mother of my child so much for staying so calm and taking all this shit. But I’m not like that. I don’t let people mess with my life all the time!!!

style=" color:#c9c8cd; font-family:Arial,sans-serif; font-size:14px; line-height:17px; margin-bottom:0; margin-top:8px; overflow:hidden; padding:8px 0 7px; text-align:center; text-overflow:ellipsis; white-space:nowrap;">A post shared by style=" color:#c9c8cd; font-family:Arial,sans-serif; font-size:14px; font-style:normal; font-weight:normal; line-height:17px;" target="_blank"> Wesley Sneijder (@sneijder10official) on


Shtuar më 16/07/2019, ora 09:01
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori