"Shpërthen" stadiumi në Strumicë, Roshi shënon dhe gëzon tifozët (VIDEO)
Pëlqej
Shqipëria ka kaluar në epërsi në ndeshjen kundër Maqedonisë.

Golin për kombëtaren kuq e zi e shënoi Odise Roshi në minutën e 53-të.

Roshi beri gol me një gjuajtje të saktë me kokë. /albeu.com/
Shtuar më 05/09/2017, ora 21:58
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori