Shpërthen stadiumi, "Rama ik" edhe në humbjen e Partizanit (VIDEO)
Nuk ka mjaftuar vetëm humbja e thellë 5-1 ndaj ekipit të vëllait. Kryeministrit Edi Rama i është dashur të përballet sërish me revoltën qytetare.

Edhe në derbin e sotëm Tirana-Partizani nuk kanë munguar thirrjet në kor “Rama ik, Rama ik”.

Prej muajsh tashmë, ndeshjet e futbollit në vend janë kthyer në një arenë protestash qytetare dhe makth për kreun e qeverisë.


Shtuar më 28/02/2020, ora 22:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori