Shpërthen "Wanda Metropolitano" Liverpool shënon golin e dytë (VIDEO)
Liverpool ka arritur të shënoje golin e dytë dhe të sigurisë përballë Tottenham.

Është sulmuesi i cili zëvendësoi Firminion, Origi ai që dërgoi topin në rrjetë në minutën e 87’ duke vulosur edhe këtë finale të madhe të Champions League.

Tottenham po provon gjithçka në minutat e fundit po Alisson duket i pakalueshëm. /albeu.com/
Shtuar më 01/06/2019, ora 22:52
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori