SHPRESAT/ Mbyllen 45 minutat e para, Andorra në avantazh minimal (VIDEO)
Ka përfunduar pjesa e parë në duelin që po zhvillohet në "Elbasan Arena" ndërmjet Shqipërisë dhe Andorrës së 21-vjeçarëve.

Përfaqësuesja mike po fiton me rezultatin 1-0 në duelin e vlefshëm për eliminatoret e grupit të tretë në Euro 2021.
Shtuar më 08/09/2020, ora 19:58
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori