Shpresat përballen me Francën, zbulohet formacioni
Sot në orën 21:00 Shpresat e drejtuar nga Alban Bushi do të përballen miqësore kundër Francës.

Nuk ka shumë ndryshime nga ajo që pritej, ndërsa në sulm do të startojë si titullar Albion Ademi i cili aktivizohet me Inter Turkun.

Partnerë të tij gjithashtu do të jenë edhe dyshja Arstidi Kolaj dhe lojtari më në formë, Armando Broja që vjen nga të rinjtë e Chelseas.

Formacioni zyrtar i Shqipërisë U-21:

Selmani; Bajrami, Maloku, Ndrecka, Mersinaj; Mala, Shehu, Muçolli; Kolaj, Ademi, Vrioni

Shtuar më 05/09/2019, ora 20:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori