Shpresoj që Buffon të vijë të na takojë
Pëlqej
Delneri
Trajneri I Juventusit, Delneri kthehet mbi argumentin Buffon dhe shpalos qëndrimin e tij për mungesat e vizitave që portieri bardhezi po shfaq kundrejt skuadrës së tij, pasi është impenjuar në rekuperimin e tij nga dëmtimi. “Ka qënë e pamundur që të takoheshim, ne duhet të mendoheshim për ndeshjen dhe kaq. Shpresoj të bëhet I gjallë këto ditë, do më bëhej qejfi nëse do të merrte makinën dhe do të na bënte një vizitë”.

Në frontin e merkatos së Juves që është e interesuar për Forlan, Delneri përgjigjet. “ Do mbaj sulmuesit e mi që kanë një përgatitje psikologjike mjaft të mirë”, përfundon delneri.(albeu.com)
Shtuar më 08/11/2010, ora 10:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori