Shqipëria nuk ndalet, dyfishon shifrat (VIDEO)
Realizon edhe mbrojtësi Ismajli.

Pas një këmbëngulje të admirueshme, shqiptari përfiton nga rrëmujaportën e Kazakistanit dhe nuk fal brenda zonës duke e dërguar topin në rrjetë.
Shtuar më 15/11/2020, ora 18:32
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori