Shqipëri - Skoci, shikoni sa bileta janë shitur
Pëlqej
Do të luhet sot në stadiumin “Loro Boriçi” të Shkodrës ndeshja midis Kombëtares së Shqipërisë dhe asaj të Skocisë.

Skuadrat kanë publikuar dhe formacionet zyrtare ku në 11-shen e Panuçin janë vërejtur disa ndryshime thelbësore në sulm me Rei Manajn dhe në portë me Etrit Berishën.

Ndërkohë në mbështetje të skuadrës Shqiptare deri më tani bëhet me dije se janë shitur afro 9000 mijë bileta ku 2500 janë marrë nga tifozët skocezë. Një numër surprizë ky i biletave duke parë edhe gjendjen në të cilën gjendet Kombëtarja.
Shtuar më 17/11/2018, ora 20:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori