Kush është biznesmeni u ekzekutua me pistoletë silenciator në mes të Tiranës
Shqiperia barazon me Suedine, fiton 1 pike
Albeu.com
Trajneri holandez Arie Han ka regjistruar barazimin e pare me kombetaren shqiptare. Kuqezinjte kane barazuar 0-0 me kombetaren e Suedise, ne ndeshjen e pare te vlefshme per eleminatoret e boterorit te ardhshem Afrike 2010.Trajneri holandez Arie Han ka regjistruar barazimin e pare me kombetaren shqiptare. Kuqezinjte kane barazuar 0-0 me kombetaren e Suedise, ne ndeshjen e pare te vlefshme per eleminatoret e boterorit te ardhshem Afrike 2010.

Trajneri holandez Arie Han ka regjistruar barazimin e pare me kombetaren shqiptare. Kuqezinjte kane barazuar 0-0 me kombetaren e Suedise, ne ndeshjen e pare te vlefshme per eleminatoret e boterorit te ardhshem Afrike 2010.

Shqiptaret kane bere nje paraqitje te mire. Si ne pjesen e pare ashtu dhe ne te dyten ata jane treguar ne lartesine e duhur ne sulm edhe ne mbrojtje. Lojtaret me te spikatur kane qene portieri Beqaj i cili priti disa goditje te rrezikshme ne porte, si dhe Hyka, i cili vuri disa here ne veshtiresi mbrojtjen suedeze.

Megjithate, kuqezinjte nuk i kane konkretizuar si duhet sulmet e tyre ne porten kundershtare dhe per pasoje s’ arriten te shenonin. Nga ana tjeter edhe suedezet jane paraqitur te rrezikshem, por nuk kane arritur te kthejne ne gol sulmet e tyre.Shtuar më 07/09/2008, ora 03:54
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori