Shqipëria me fat, Turqisë i mungon ylli i ekipit
Fiks pas një muaji Kombëtraja shqiptare do të luajë në transfertë ndaj Turqisë.

Por së fundmi një lajm mjaft i mirë vjën për Kombëtaren tonë teksa Turqia do të jetë pa yllin e ekpit Cengiz Under.

Under, i cili u dëmtua pak ditë më parë në stërvitje me kombëtaren turke duke humbur edhe sfidat ndaj Andorrës dhe Moldavisë, do të qëndrojë jashtë fushave të futbollit për minimalisht 5 javë, duke mos qënë i gatshëm ndaj Shqipërisë.Shtuar më 11/09/2019, ora 15:43
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori