Shqipëria me fat, Uellsi shumë afër golit
Shqipëria është duke luajtur kundër Uellsit në një ndeshje miqësore në "Elbasan Arena".

Në minutën e 23' skuadra e Giggs ishte afër golit me Brooks.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 28'. /albeu.com/
Shtuar më 20/11/2018, ora 20:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori