Shqipëria me kapiten të ri për ndeshjen kundër Skocisë
Shqipëria do të luaj sonte ndeshjen e dytë në Ligë e Kombeve kundër Skocisë në "Hampden Park".

Me rikthimin Agollit në kombëtaren e ka marrë ai shiritin e kapitenit edhe pse qëndron në stol.

Por atë mund ta marrë Elseid Hysaj pasi është lojtari me më së shumti paraqitje si lojtar startues dhe që pritet të zbresë në fushë me fashën në krah.
Shtuar më 10/09/2018, ora 17:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori